TRIBUNE HONOR ROLL

106: Cale Anderson (Viroqua) 40-3, .930; Alex Pellowski (Holmen) 34-5, .872; Matt Rogge (Prairie du Chien) 34-10, .773; Kailix Roe (Logan/Central) 25-11, .694; Hector Hernandez (Arcadia) 21-12, .636; Carlyle Lyga (West Salem/Bangor) 23-14, .622; Trevor Lemke (Westby) 23-15, .605.

113: Dawson Lambert (Tomah) 33-3, .917; Josh Frye (Viroqua) 36-5, .878; Kody Klonecki (Holmen) 25-11, .694; Colton Sime (Mel.-Min./G-E-T) 25-12, .676; Logan Turben (Westby) 22-11, .667; Vince Polhamus (Sparta) 23-15, .605.

120: Jon Bailey (Sparta) 25-1, .962; Cody Zimmerman (Tomah) 25-3, .892; Jack Marley (Mel.-Min./G-E-T) 34-6, .850; Tanner Klar (Arcadia) 27-11, .711; Keenan Holley (Prairie du Chien) 21-9, .700; Jay Lind (Viroqua) 14-6, .700; Riley Rensberry (Holmen) 21-9, .700; Carter Vetsch (Holmen) 23-12, .657; Dallas Geier (Westby) 19-11, .633.

126: Julian Purney (Mel.-Min./G-E-T) 33-5, .868; Nate Boulton (Tomah) 31-9, .775; Logan West (Holmen) 24-7, .774; Lucas Oldham (Viroqua) 21-9, .700; Caiden Buehler (West Salem/Bangor) 21-11, .656.

132: Dalton Schams (West Salem/Bangor) 34-4, .895; Trevor Plomedahl (Holmen) 33-8, .805; Bradyn Saint (Prairie du Chien) 33-12, .733; Tyler Klar (Arcadia) 27-11, .711; Albert Flottmeyer (Aquinas) 20-9, .690.

138: Traeton Saint (Prairie du Chien) 39-3, .929; Tanner Schultz (Holmen) 35-4, .897; Aaron Bahr (West Salem/Bangor) 39-5, .886; Kyle Cavanaugh (Caledonia co-op) 23-4, .852; James Gjefle (Brookwood) 27-6, .818; Kyle Erickson (Sparta) 24-9, .727; Alex Scoville (De Soto), 16-6, .727; Aaron Dobbs (Viroqua) 27-14, .659; Austin Mowery (Westby) 27-15, .643.

145: Ryan Hannah (Viroqua) 37-1, .974; David Hayes (Sparta) 30-8, .789; Zach Gordon (Holmen) 29-8, .784; Blake Garcia (Prairie du Chien) 26-9, .743; Micah LeFebre (Onalaska/Luther) 26-10, .722; Dallas Kapanke (Logan/Central) 25-10, .714; Bryce Blaken (Mel.-Min./G-E-T) 27-13, .675; Joe Hess (West Salem/Bangor) 25-16, .610.

152: Christian Kapanke (Logan/Central) 35-2, .946; Brett Von Ruden (Sparta) 33-3, .917; Ryan Knight (Westby) 32-9, .780; David Seymour (Caledonia co-op) 18-7, .720; Tyler Smock (Prairie du Chien) 29-12, .707; Travis Von Haden (Tomah) 28-12, .700; Jaden Anderson (Mel.-Min./G-E-T) 24-12, .667; Wyatt McCutchen (Holmen) 18-11, .621.

160: Zach Schneider (Caledonia co-op) 28-2, .933; Nick Rogge (Prairie du Chien) 37-5, .881; Hayden Krein (Sparta) 35-5, .875; Reed Williams (Holmen) 35-8, .814; Marques Fritsche (Tomah) 30-10, .750; Jeremiah Nagel (Logan/Central) 21-7, .750; William Johnson (Mel.-Min./G-E-T) 22-14, .611.

170: Tyler Hannah (Viroqua) 40-3, .930; Kalyn Jahn (Holmen) 34-5, .872; Mathias Krein (Sparta) 30-10, .750; Conor Vatland (Westby) 25-10, .714; Nic Peterson (Mel.-Min./G-E-T) 15-6, 714; Ryan Wagner (Caledonia co-op) 15-7, .682.

182: Isaac Lahr (Holmen) 39-3, .929; Zach Udermann (Onalaska/Luther) 28-9, .757; Peter Riley (Aquinas) 18-6, .750; Landon Lockington (Mel.-Min./G-E-T) 27-11, .711; Paul Nickelotti (Viroqua) 26-14, .650; Connor Von Haden (Tomah) 23-13, .639.

195: Bryce Burns (Mel.-Min./G-E-T) 26-5, .839; Stephen Ronnfeldt (Prairie du Chien) 33-7, .825; Sean Johnson (BRF/Lincoln) 25-8, .758; Kyle Burkhardt (Holmen) 30-13, .698; Kaden Hericks (Tomah) 25-11, .694; Payton Schott (Caledonia co-op) 11-6, .647; Jake Blum (Onalaska/Luther) 22-15, .595.

220: Jack Westcott (Holmen) 40-5, .889; Jack Horihan (Aquinas) 24-4, .857; Colten Wall (Prairie du Chien) 36-6, .857; Sam Jansen (Mel.-Min./G-E-T) 27-6, .818; Mason Staggemeyer (Caledonia co-op) 10-3, .769; Ethan Osley (BRF/Lincoln) 24-8, .750; Angel Burkhalter (Tomah) 24-16, .600.

285: Trey Kaiser (Brookwood) 31-4, .886; Robert Snodgrass (Logan/Central) 25-6, .806; Jesse Fiers (Holmen) 34-9, .791; Brent Robley (Caledonia co-op) 15-4, .789; Adam Buege (Onalaska/Luther) 24-11, .686; Josh Marciulionis (Mel.-Min./G-E-T) 26-12, .684.

-- Todd Sommerfeldt

Outbrain